Boost your CV

Het was weer een leerzame avond met veel verschillende soorten sprekers zoals lijst STERK, HARD, oud S.V. Linkit bestuur, Energy academy en Sameneen, zij hebben gepraat over dingen die je zou kunnen doen om je CV een boost te geven. Hopelijk hebben de leden inspiratie om dingen te ondernemen buiten de studie zelf!

Boost your CV

💙💚 Lieve Linkiteers, 💚💙
Met 2021 in zicht ben je vast al aan het kijken welke goede voornemens je dit jaar gaat halen. Naast een kilootje afvallen of stoppen met roken kun je ook op professioneel gebied veel bereiken. Daarom hebben wij verschillende organisaties gevraagd om te vertellen wat jij bij hen kan doen en wat je kunt bereiken. Op deze informatieavond krijg je meer informatie over:
•  Energie certificaat halen bij de Energy Academy
•  Bijbaantjes die gefocust zijn op duurzaamheid bij Sameen
•  Het team versterken bij HARD (Hanze Racing Division)
•  Invloed hebben op het Hanze beleid in de SMR en HMR van Lijst Sterk
•  Een bestuursjaar doen bij S.V. Linkit
•  Vrijwilligers werk bij het Rode kruis studentendesk
De CV-Boosters informatieavond is op 12 januari om 17:30 en is online via Blackboard te volgen.
Zie jou dan!

Groetjes,
Bestuur