Contact

Contactpagina


Heb je vragen aan Linkit? Kom dan langs op ons kantoor in de VanDoorenveste, kantoornummer D.161!

Het bestuur is ook te bereiken op het volgende e-mailadres:

bestuur@svlinkit.nl

Wil je liever iemand individueel een mailtje sturen? Dat kan! Hieronder volgen de e-mailadressen per functie:

Voorzitter: voorzitter@svlinkit.nl
Secretaris: secretaris@svlinkit.nl
Penningmeester: penningmeester@svlinkit.nl
Intern Coördinator: intern@svlinkit.nl
Extern Coördinator: extern@svlinkit.nl

Wij zijn ook telefonisch bereikbaar op 050-595 4730.

Heb je een klacht die je niet rechtstreeks met het bestuur wil bespreken? Dat kan via de hanze via het volgende e-mailadres:

Bureauklachtenengeschillen: bureauklachtenengeschillen@org.hanze.nl

Nieuwsbrief


Ben je geïnteresseerd naar onze activiteiten en bezigheden? Wij hebben een nieuwsbrief met een duidelijk overzicht van afgelopen en komende evenementen en andere interessante feiten  omtrent de vereniging. Inschrijven kan hieronder:


S.V. Linkit